276°
Posted 20 hours ago

Crocs Women's Classic Platform Clog Papaya Women Clog 9

£33.125£66.25Clearance
ZTS2023's avatar
Shared by
ZTS2023
Joined in 2023
82
63

About this deal

You don't have permission to access "http://www.asos.com/us/crocs/crocs-classic-sandals-in-papaya-marble/prd/201866051" on this server. You don't have permission to access "http://www.asos.com/crocs/crocs-classic-platform-clogs-in-papaya/prd/201866113" on this server. Zvláště když víte, že vám to může potenciálně pomoci s vašimi zdravotními problémy. Nezůstalo jen u pantoflí

You don't have permission to access "http://www.asos.com/crocs/crocs-classic-sandals-in-papaya-marble/prd/201866051" on this server.

You don't have permission to access "http://www.asos.com/crocs/crocs-classic-clogs-in-papaya-red/prd/201643743" on this server. Crocs bývají často nelichotivě nazývány plastovou nebo gumovou botou. To ale není tak docela pravda. Nejsou vyrobeny ani z gumy, ani z plastu. Jedná se o patentovaný materiál Crosslite. Ten je dosud jediný svého druhu! Vyrábí se z pryskyřice, a právě díky němu veškerá obuv od Crocs disponuje zmíněnými pozitivními vlastnostmi. Dokážou se naprosto geniálně přizpůsobit tvaru chodidla, a proto vám je často doporučí i váš lékař, pokud trpíte problémy s klenbou. Uvnitř boty najdete i masážní vzorek, který se postará o prokrvení chodidel. Chodit a zároveň si masírovat nohy, co může být příjemnější?

Asda Great Deal

Free UK shipping. 15 day free returns.
Community Updates
*So you can easily identify outgoing links on our site, we've marked them with an "*" symbol. Links on our site are monetised, but this never affects which deals get posted. Find more info in our FAQs and About Us page.
New Comment